Istorinė moteris – futbolo žvaigždes suvaldžiusi prancūzė sulaukė pagyrų

UEFA Supertaurės rungtynėse Stambule pergalę šventė ne tik „Liverpool“ klubas, bet ir moterys. Pirmą kartą tokio rango varžybose elitiniams klubams teisėjavo moterų teisėjų brigada su prancūze Stephanie Frappart priešakyje.
Stephanie Frappart
Stephanie Frappart / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 UEFA

Mačas, kuriame „Liverpool“ tik po baudinių serijos 3:2 palaužė Londono „Chelsea“, nebuvo paprastas teisėjoms.

Prireikė VAR peržiūrų ir paskirti 11 metrų baudinį bei raminti aistras aikštėje.

Dauguma apžvalgininkų po mačo gyrė S.Frappart, kuri puikiai susitvarkė su užduotimis. Jai talkino italė Manuela Nicolosi ir airė Michelle O'Neill.

„Manau, kad ji puikiai dirbo. Ji buvo nuostabi tikrai sunkiose rungtynėse“, – vertino buvęs Anglijos rinktinės saugas Joe Cole'as.

Buvęs Londono „Chelsea“ saugas Glennas Hoddle'as gyrė teisėją už puikų darbą sunkiomis sąlygomis – Stambule buvo karšta ir drėgna, o rungtynės užtruko 120 minučių.

„Jai irgi reikėjo žaisti pratęsimą. Vyrų futbole tempas didesnis, bet ji puikiai su tuo susitvarkė“, – pabrėžė buvęs futbolininkas.

Prancūzė parodė tris geltonas korteles, bet daugiausia klausimų sukėlė į „Liverpool“ vartus paskirtas 11 metrų baudinys pratęsimo metu. Vartininkas Adrianas susidūrė su Tammy Abrahamu, bet kontaktas buvo minimalus.

Tiesa, teisėja pasitarė su VAR personalu, kuris nustatė, kad techniškai S.Frappart nesuklydo ir neanuliavo paskirto baudinio.