Italijoje – C.Ronaldo ir kompanijos pasismaginimas

Turino „Juventus“ padidino atotrūkį lenktynėse dėl Italijos čempionų vardų – penktadienio vakarą jie net 4:0 sudorojo „Lecce“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Fabio Lucioni 32-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir taip itin apsunkino gyvenimą „Lecce“ komanda.

Tiesa, pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrajame kėlinyje, kai 53-ąją minutę grubiai suklydo patys „Lecce“ futbolininkai. Kamuolį perėmė Cristiano Ronaldo, portugalas surado komandos draugą Paulo Dybalą, o šis gražiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kamputį.

C.Ronaldo 62-ąją minutę realizavo ir 11 metrų baudinį, kurį pats uždirbo ir svečiams gyvenimas tapo itin sunkus.

Rungtynes dviem įvarčiais 83-ąją ir 85-ąją minutėmis uždarė Gonzalo Higuainas ir Mathijsas de Ligtas.

„Juventus“ su 69 taškais yra pirmoje vietoje „Serie A“ pirmenybėse. „Lazio“ turi 62 taškus ir rungtynes atsargoje.