Italijoje – „Udinese“ ir „Roma“ ekipų lygiosios

Šeštadienį Italijoje buvo žaidžiamas vienintelis „Serie A“ pirmenybių 28-ojo turo susitikimas.
Erik Lamela (dešinėje)
Erik Lamela (dešinėje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Roma AS Roma

„Udinese“ ekipa namuose priėmė svečius iš sostinės, „Roma“ futbolininkus. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1 – 1.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. Jau 20-ąją minutę Romos ekipos puolėjas Erikas Lamela nuginklavo šeimininkų vartininką.

Antrajame kėlinyje kitas jaunas puolėjas Luisas Murielis išlygino rezultatą, o 73-iąją minutę šeimininkų gynėjas Thomas Herteaux buvo priverstas palikti aikštę, mat užsidirbo raudoną kortelę, tačiau net ir rungtyniaudami mažumoje „Udinese“ futbolininkai įvarčio nepraleido ir komandos pasidalino po tašką.