Italijos čempionate „Roma“ rungtynes baigė be trijų pašalintų futbolininkų, į viršūnę sugrįžo „Juventus“

Intriguojančiame Italijos futbolo čempionato („Serie A“) mače sekmadienį „Fiorentina“ namuose 3:0 sutriuškino „Roma“ klubą, kuris mačą baigė vos su aštuoniais futbolininkais aikštelėje.
„Fiorentina“ džiaugiasi pergale.
„Fiorentina“ džiaugiasi pergale. / „Scanpix“ nuotr.

„Roma“ mažumoje liko jau 16 minutę, kai teisėjas už pražangą baudos aikštelėje iš aikštės išvarė gynėją Juaną. Negana to, į „Roma“ vartus dar buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kuri sėkmingai realizavo Stevanas Jovetičius.

Įgytą kiekybinę persvarą „Fiorentina“ sugebėjo išnaudoti dar pirmajame kėlinyje. Po Riccardo Montolivo pakelto kampinio įvartį pelnė komandos kapitonas Alessandro Gamberini.

77-ą minutę „Roma“ futbolininkų aikštėlėje sumažėjo iki devynių, nes arbitras saugui Fernando Gago parodė antrą geltonąją kortelę.

Tačiau svečių košmaras tuo nesibaigė, kadangi 85-ą minutę „Roma“ žaidėjų aikštėje dar sumažėjo. Puolėjas Bojanas Krkičius baudos aikštelėje specialiai sužaidė ranka ir teisėjas taip pat jį išvarė, bei skyrė dar vieną baudinį, kurį realizavo Santiago Martinas Silva Olivera.

Kitame mače Turino „Juventus“ klubas namuose rezultatu 2:0 įveikė „Cesena“ ekipą ir sugrįžo į čempionato rikiuotės viršūnę. Įvarčius nugalėtojams pelnė Claudio Marchisio ir Arturo Vidalis.