Italijos futbolo čempionate „Inter“ vejasi lyderius

Italijos futbolo čempionate ir toliau be pralaimėjimų žengia Turino „Juventus“ futbolininkai.
Milano „Inter“ vienuolikė tapo vyriausia, žaidusia Čempionų lygos rungtynes.
Milano „Inter“ vienuolikė įsitvirtino penktoje vietoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį vykusiose 15-ojo turo rungtynėse Antonio Conte auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Udinese“ vienuolike.

Nors „Juventus“ vieninteliai nepralaimi Italijos čempinate, po 7 lygiųjų iki šiol turnyrinėje lentelėje pirmavusi „senoji senjora“ dabar lyderės poziciją turės dalintis su „Milan“ klubu, kuris tris taškus iškovojo antradienį.

Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Veronos „Chievo“ komandos – 0:0. Lietuvos nacionalinės rinktinės krašto gynėjas susitikimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Tuo tarpu „Napoli“ ir „Genoa“ dvikova baigėsi įspūdinga šeimininkų pergale 6:1. Užtikrintai laimėjo ir Milano „Inter“. Tragiškai sezoną pradėję „Inter“ futbolininkai namuose 4:1 įveikė „Lecce“ vienuolikę ir po šios pergalės su 26 taškais įsitvirtino penktoje rinkiotės vietoje.

Pirmaujantys „Milan“ ir „Juventus“ klubai turi surinkę po 34 taškus, o jiems ant kulnų lipantys „Udinese“ ir „Lazio“ – atitinkamai 32 ir 30 taškų.

Švieslentė:

„Udinese“ 0 – 0 Turino „Juventus“

Bergamo „Atalanta“ 4 – 1 „Cesena“
12' [0 – 1] A. Candreva
17' [1 – 1] G. Denis (iš 11 m. baudinio)
18' [2 – 1] G. Marilungo
44' [3 – 1] G. Marilungo
71' [4 – 1] F. Peluso

„Bologna“ 0 – 2 „Roma“
17' [0 – 1] R. Taddei
40' [0 – 2] P.D. Osvaldo
77' iš aikštės pašalintas D. Portanova („Bologna“)

Milano „Inter“ 4 – 1 „Lecce“
20' [0 – 1] L.F. Murielis
34' [1 – 1] G. Pazzini
49' [2 – 1] D. Milito
73' [3 – 1] E. Cambiasso
81' [4 – 1] R. Alvarezas

Romos „Lazio“ 0 – 0 Veronos „Chievo“

„Napoli“ 6 – 1 „Genoa“
12' [1 – 0] E. Cavani
17' [2 – 0] M. Hamšikas
24' [3 – 0] E. Cavani
27' [3 – 1] C. Jorquera
45' [4 – 1] G. Pandevas
49' [5 – 1] W. Gargano
80' [6 – 1] J.C. Zuniga

„Novara“ 2 – 2 „Palermo“
20' [0 – 1] C.A. Ludi (į savus vartus)
74' [0 – 2] N. Bertolo
77' [1 – 2] A. Mazzarani
84' [2 – 2] M. Rigoni
43' iš aikštės pašalintas J. Iličičius („Palermo“)

„Parma“ 3 – 3 „Catania“
5' [1 – 0] F. Modesto
21' [1 – 1] S.B. Almironas
23' [2 – 1] J. Biabiany
44' [3 – 1] S. Floccari
74' [3 – 2] F. Lodi (iš 11 m. baudinio)
85' [3 – 3] A. Catellani