Italijos Milano futbolo derbyje „Milan“ sutriuškino „Inter“ vienuolikę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse svarbiausiame turo mače lyderis „Milan“ miesto derbyje 3-0 sutriuškino antroje vietoje žengiantį Milano „Inter“ ir padidino atotrūkį prieš varžovus turnyrinėje lentelėje iki penkių taškų.
Milano futbolo ekipų derbis
Milano futbolo ekipų derbis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Futbolas AC Milan

Dvikovos didvyriu tapo brazilas Alexandre Pato, pasižymėjęs pirmą mačo minutę ir sužaidus kiek daugiau nei valandą. Trečią įvartį realizuodamas 11 metrų baudinį įmušė Antonio Cassano, kuris prieš pat finalinį švilpuką buvo išvytas už aikštės už bereikalingą pražangą prieš Ivaną Cordobą ir antrą geltoną kortelę.

Tiesa, „Inter“ taip pat rungtynes baigė ne visos sudėties – 54 minutę už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę išvydo Cristianas Chivu.

„Milan“ 3 – 0 Milano „Inter“
1' [1 – 0] A.Pato
62' [2 – 0] A.Pato
90' [3 – 0] A.Cassano (iš 11 m. baudino)

54' iš aikštės pašalintas C.Chivu („Inter“)
90' iš aikštės pašalintas A.Cassano („Milan“)

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius