Įtūžusių „Arsenal“ gerbėjų akivaizdoje – puikus įvartis ir pergalė

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ 1:0 nugalėjo „Norwich City“.
„Arsenal“ – „Norwich“
„Arsenal“ – „Norwich“ / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį 59-ąją minutę, po Olivier Giroud perdavimo, įmušė Danny Welbeckas.

Tai buvo jubiliejinės rungtynės „Arsenal“ treneriui Arsene'ui Wengerui. Prancūzas vadovavo jau 750-osioms rungtynėms. Tiesa, jis 60 mačų atsilieka nuo legendinio „Manchester United“ trenerio Alexo Fergusono.

Pastaruoju metu itin daug kritikos sulaukiantis Londono „Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras ne iš gerosios pusės sublizgėjo spaudos konferencijoje. Prancūzas apkaltino klubo sirgalius dėl pralaimėtos kovos dėl „Premier“ lygos trofėjaus bei lygino juo su „Liverpool“ fanais.

Pastarąjį kartą „Premier“ lygoje „Arsenal“ triumfavo dar 2003-2004 m. sezone.

Londono klubo sirgaliai rungtynių metu 12-ą ir 78-ą rungtynių minutę iškėlė plakatus, nukreiptus prieš trenerį, taip iliustruodami 12 metų trofėjaus laukimą.

67 taškus turintis „Arsenal“ klubas pakilo į trečią vietą ir aplenkė „Manchester City“. Tiesa, Mančesterio futbolininkai yra sužaidę vienu maču mažiau.