Įvarčiais pagaliau prapliupęs Gabrielis Jesusas atnešė pergalę „Manchester City“

Blankiai šį sezoną rungtyniaujantis „Manchester City“ brazilas Gabrielis Jesusas pagaliau sugebėjo pasižymėti. Ir net ne sykį – du įvarčius pelnęs puolėjas atvedė „miestiečius“ į pergalę 4:1 išvykoje prieš „Burnley“.
Gabrielis Jesusas
Gabrielis Jesusas / „Scanpix“ nuotr.

Vos triskart iki šių rungtynių „Premier“ lygoje šį sezoną pasižymėjęs G.Jesusas ledus pralaužė jau 24-ąją minutę, kai pelnė įvartį po Davido Silvos perdavimo.

Skirtumą jis padvigubino pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 50-ąją minutę, kai nuginklavo varžovų vartininką po Bernardo Silvos puikaus perdavimo.

Dar du įvarčius Mančesterio klubui pelnė Rodrigo ir Riyadas Mahrezas, pasižymėję atitinkamai 68 ir 87-ąją minutėmis, o rezultatą 89-ąją minutę sugebėjo sušvelninti Robbie Brady.

3 taškus iškovojęs Mančesterio klubas kiek nuplovė kartėlį po nesėkmingai susiklosčiusių savaitgalio rungtynių, kai „Man City“ išvykoje tik lygiosiomis (2:2) sužaidė su „Newcastle“.

Nepaisant pergalės, su 32 taškais Pepo Guardiolos auklėtiniai 8 taškais atsilieka nuo lyderio „Liverpool“, o antrąją poziciją dalinasi su tiek pat taškų turinčiu „Leicester City“.