Įvarčių lietus Gargžduose – kamuolys į tinklą krito septynis sykius

Įsibėgėjusi Gargždų „Banga“ pasiekė jau trečią iš eilės pergalę A lygoje. Trečiadienio vakarą gargždiškiai namuose 5:2 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.
Gargždų „Bangos“ futbolininkai
Gargždų „Bangos“ futbolininkai / Justo Kasparavičiaus nuotr.

Net tris kartus „Banga“ varžovų vartų tinklą plėšė pirmajame kėlinyje.

19-ąją minutę baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Ernestas Stočkūnas preciziškai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

42-ąją minutę Ignas Venckus baudos aikštelėje suklaidino Janį Krautmanį ir taikliai smūgiavo į artimąjį kampą, padvigubindamas skirtumą.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę „Banga“ įtvirtino savo persvarą – Robertas Vėževičius įsiveržė į baudos aikštelę ir surado joje Simoną Urbį, kuris be vargo pasiuntė kamuolį į vartus.

„Nevėžis“ iš karto po pertraukos, 50-ąją minutę, sušvelnino rezultatą, kai baudinį realizavo Peteris Eletu, bet jau po penkių minučių „Banga“ atstatė trijų įvarčių persvarą, kai pasižymėjo Aleksandras Aksionovas.

„Bangos“ pergalę jau visai rungtynių pabaigoje, 88-ąją minutę, įtvirtino Darius Zubauskas, o „Nevėžis“ jau per pridėtą laiką pelnė dar vieną paguodos įvartį – jį įmušė Aretas Gėgžna.

Po keturių pralaimėjimų sezono starte, „Banga“ dabar jau yra laimėjusi trejas rungtynes iš eilės ir su 9 taškais pakilo į šeštąją vietą A lygoje. „Nevėžis“ per aštuonis mačus iškovojo tik 3 taškus ir yra priešpaskutinis devintas.