-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Įvarčių lietus „Premier“ lygoje – „Liverpool“ fantastiškai nugalėjo „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lyga sugrįžo su griausmu. Antrąją čempionato dieną Londone „Arsenal“ po atkaklios kovos 3:4 nusileido „Liverpool“ vienuolikei.
Philippe Coutinho
Philippe Coutinho / „Scanpix“ nuotr.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. 30-ąją minutę Alberto Moreno neleistinai stabdė Theo Walcottą ir buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau „Arsenal“ puolėjas jo nerealizavo – Simonas Mignolet atspėjo T.Walcotto sumanymą ir atmušė smūgį. Visgi jis atsigriebė jau po kelių minučių ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį.

Tačiau neilgam. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tolimą baudos smūgį realizavo ir rezultatą išlygino Philippe Coutinho.

Antrojo kėlinio pradžioje Adamas Lallana išvedė į priekį „Liverpool“ klubą. Tai išmušė iš vėžių „Arsenal“ klubą. 56-ąją minutę antrą įvartį jau mušė P.Coutinho.

Netrukus pasižymėjo ir Sadio Mane, kuris įmušė puikų įvartį individualaus meistriškumo dėka. Svečiai jau pirmavo 4:1 ir atrodo nepaliko jokių šansų „Arsenal“.

Tačiau šeimininkai dar spėjo įvaryti baimės atvykėliams. Alexas Oxlade-Chamberlainas pirmasis švelnino rezultatą. Likus žaisti 15 minučių Calumas Chambersas sumažino skirtumą iki vieno įvarčio.