Įvartį serbams pykštelėjęs D.Kazlauskas: „Viskas išėjo instinktyviai“

Lietuvos rinktinės žaidėjai po rungtynių su Serbija (1:2) teigė, kad pavyko vykdyti trenerio nurodymus ir komanda po truputį atranda savo braižą.
Rungtynės dėl garbės: Lietuva – Serbija
Rungtynės dėl garbės: Lietuva – Serbija / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Manau, kad tai buvo vienos geresnių rungtynių šiame atrankos cikle. Pirmajame kėlinyje viskas išėjo gerai. Gaila, kad praleidome tuos du įvarčius. Bet galėjome ir išlyginti. Būtų geras rezultatas, – po mačo kalbėjo lietuvių įvartį įmušęs Donatas Kazlauskas.

– Kiekvienas treneris įneša naują taktiką. Dabar 6-7 rungtynes buvome su šiuo treneriu. Manau, kad įsižaidėme. Visai neblogai pradėjo pavykti. Visi žino, ką reikia daryti. Yra braižas ir manau, kad rezultatai galėtų pagaliau ateiti.

Stengiausi išnaudoti gautas savo minutes, įrodyti, kad galiu ir daugiau laiko praleisti aikštėje. Stengiausi pagyvinti žaidimą ir pavyko. Įvartis buvo tiesiog instinktas. Atsiradau baudos aikštelėje ir ieškojau kelio iki vartų.“

Pagrindinio puolėjo vietą starto sudėtyje šį kartą užėmęs Deivydas Matulevičius taip pat apgailestavo, kad mačo pabaigoje šeimininkams pritrūko sėkmės.

„Labai gaila, kad pralaimėjome. Pabaigoje galėjome išlyginti, nepasisekė. Tikiuosi, kad sėkmė ateis greitu laiku.

Tiesiog vykdėme trenerio nurodymus, tai, ką buvome susitarę. Pirmajame kėlinyje gerai sekėsi. Antrojo kėlinio pirmas 15 minučių nepasisekė. Tikrai šiandien nenusileidome serbams.

Visa komanda žaidė disciplinuotai. Neblogai išėjome į kontratakas, turėjome gerų momentų, bet nepavyko pasižymėti“, – kalbėjo „Kauno Žalgirio“ puolėjas.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?