Įvartis-kuriozas: kai futbolininkas galvoja greičiau už teisėją

Peru futbolo čempionate buvo pelnytas kuriozinis įvartis į savo vartus: „Union Comercio“ ekipos žaidėjas Renzo Reanosas antrojo kėlinio pradžioje įspyrė kamuolį į savo vartus ir lėmė, kad jo ekipa pralaimėjo mačą 0:1.
Juokingas įvartis Peru futbolo čempionate
Juokingas įvartis Peru futbolo čempionate / youtube.com
Temos: 2 Įvartis Futbolas

Vienas iš Peru pirmenybių autsaiderių Mojobambos „Union Comercio“ klubas akistatą su antrąją vietą užimančia Limos „Universitario“ ekipa žaidė savaitgalį ir po pirmo kėlinio garbingai laikėsi – 0:0.

„Nelaimė“ įvyko 58-ąją min. kai Limos klubas atakavo, o „Union Comercio“ ekipos žaidėjai vartininko baudos aikštėje nugriovė varžovų puolėją... Sirgaliai suskubo šaukti, jog reikia skirti 11 metrų baudinį, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Vis dėlto, matydamas pražangą ir jau tikėdamas neišvengiama nuobauda, R.Reanosas lyg ir spyrė kamuolį nuo toliau nuo vartų, tačiau šis skriejo tiesiai į vartų stačiakampį. Teisėjui teliko konstatuoti įvartį, o baudos aikštelėje nukritęs Limos ekipos futbolininkas sulaikė bendraklubių sveikinimų – jam teko įvarčio bendraautoriaus garbė.