Publikuota: 2018 spalio 16d. 23:40

J.Lowo košmaras tęsiasi: Vokietija Paryžiuje krito prieš planetos čempionus

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka

Niekaip vokiečių iš krizės išvesti nesugebantis Joachimas Lowas – ant bedugnės krašto. Vokietijos žiniasklaida prieš antradienio vakarą grėsmingai trimitavo, jog UEFA Tautų taurės dvikova Paryžiuje su planetos čempionais strategui gali būti paskutinė. 2014-ųjų planetos čempionai sužaidė solidų pirmą kėlinį ir pirmavo, bet antrajame kėlinyje praleido du įvarčius ir pralaimėjo Prancūzijai 1:2.

Tikėtina, kad šis mačas 12 metų Vokietijai vadovaujančiam J.Lowui buvo paskutinis.

Rungtynių išvakarėse savo 50-etį atšventęs Didier Deschamps'as į aikštę metė beveik tą pačią sudėtį, kuri šią vasarą triumfavo Rusijoje vykusio pasaulio čempionato finale.

Vienintelis keitimas – Samuelį Umtiti gynybos viduryje pakeitė Presnelis Kimpembe.

14-ąją minutę būtent šis PSG gynėjas savo baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka po Leroy'aus Sane reido ir į šeimininkų vartus buvo skirtas baudinys.

Jį preciziškai tiksliu smūgiu realizavo Toni Kroosas.

Solidžiai žaidę vokiečiai dar iki pertraukos galėjo ir padidinti persvarą, bet net kelias savo progas paleido vėjais, o antrą kėlinį jau kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai.

62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas fantastišku smūgiu galva rezultatą išlygino.

78-ąją minutę Mattsas Hummelsas savoje baudos aikštelėje pargriovė Blaise'ą Matuidi ir baudinį realizavęs A.Griezmannas pasiuntė Vokietiją ir J.Lową į nokautą.

Vokiečiai prancūzų nesugebėjo įveikti penktose rungtynėse iš eilės.

A divizionas. 1 grupė.
1. Prancūzija 3 2 1 0 4:2 7
2. Nyderlandai 2 1 0 1 4:2 3
3. Vokietija 3 0 1 2 1:5 1

B divizione Airija namuose 0:1 nusileido Velsui, o Ukraina tokiu pačiu rezultatu nugalėjo čekus.

3. Airija 3 0 1 2 1:5 1

C divizione norvegai 1:0 palaužė bulgarus, o slovėnai 1:1 baigė mačą su Kipru.

C divizionas. 3 grupė.
1. Norvegija 4 3 0 1 4:1 9
2. Bulgarija 4 3 0 1 5:3 9
3. Kipras 4 1 1 2 4:6 4
4. Slovėnija 4 0 1 3 3:6 1

D divizione triuškinančias pergales iškovojo Kazachstanas ir Armėnija.

Kazachai net 4:0 savoje aikštėje patiesė Andorą, o armėnai sugebėjo sureaguoti į prieš kelias dienas patirtą sensacingą pralaimėjimą Gibraltarui.

Šį kartą armėnai net 4:0 namuose sutriuškino Makedoniją, kuri buvo laimėjusi visas tris Tautų lygos dvikovas.

Įkvėpti sėkmės antrą pergalę iškovojo ir Gibraltaro futbolininkai, kurie 2:1 nukovė Lichtenšteiną.

Mūsų kaimynai latviai net 0:3 namuose krito prieš Gruzijos ekipą.

Žemės ūkio ministerijos darbuotojai šimtmetį atšventė su šokiais ir alkoholiu

Lapkričio TOP 13: knygų antplūdis artėjant šventėms.

Aktualu

Avarijoje prie Balėnų kaimo aštuonmetį mirtinai sužalojo Mažeikių tarybos narys Sigitas Kaktys

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Erikos istorija

Aktualu

Avarijos remontuojamame Panevėžio aplinkkelyje tęsiasi: į žiedo vidurį įlėkė lenkas ir latvis

Aktualu

Suprasti akimirksniu: 15min atsako į svarbiausius klausimus apie prezidento rinkimus

Sportas

Tautų lyga: Kroatijos rinktinė išplėšė fantastišką pergalę prieš Ispaniją

Verslas

Lietuvio emigracija Suomijoje truko pusdienį: darbdavys mini „netipinę situaciją“

N-18 Aktualu

Lukiškių prižiūrėtojus fekalijomis apipylęs žudikas žagintojas pats tapo nukentėjusiuoju

Aktualu

Koks „Brexito“ likimas palankiausias Didžiosios Britanijos lietuviams?

Gazas

Kodėl žmonės XIX a. taip bijojo greičio: mitai apie iškritusias gimdas ir ištirpusius kūnus

24sek

K.Pangosas: apie svarbiausią Šaro pamoką, nustebinusius katalonus ir stiprų „Žalgirį“

Aktualu

Theresa May atmeta galimybę rengti antrą referendumą dėl „Brexit“

24sek

Antanas Guoga apie „Ryto“ skandalus: „Praeities šešėliai persekioja klubą“

Iglė per gimtadienį scenoje sulaukusi 4 kilogramus sveriančio S.Prūsaičio siurprizo neteko žado

Internete žaibiškai pasklidusi parodija Karolinos Meschino nė kiek neįžeidė: „Nauda abipusė“

Sportas

Anglijos rinktinė sutriuškino JAV ir atsisveikino su legendiniu Wayne'u Rooney

Gyvenimas

Gatvės fotografo V.Alesiaus patarimai mėgstantiems darytis asmenukes

15min eksperimentas Gazas

15min/Gazas patikrino: ką naktį mato vairuotojas, jei pėsčiasis eina su „tautine apranga“

Išankstinė Kanų liūtų reklamų peržiūra su 15min

Koncerte „Nekaltinu savo likimo“ Radžį sveikino garsūs bičiuliai ir jo gerbėja Raisa Šarkienė

24sek

Čempionų lyga: „Lietkabelis“ krito Izraelyje ir prarado D.Tarolį

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: prie jūros kviečiantys apartamentai Kuršių nerijoje

Tyrimas: 2018-aisiais smarkiai traukėsi Šveicarijos ledynai

15min iš Londono Mokslas.IT

E.Musko idėja virto serialu: „National Geographic“ parodė pirmą mirtį Marse ir pirmą gimusį kūdikį

24sek

Eurolyga: sunki CSKA pergalė ir sublizgėjęs „Daruššafaka“ latvis

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirį“ Stambule pasitinka drąsi serbo pranašystė ir unikali telepatija

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton susilaukė pirmagimio

Aktualu

N.Putinaitė apie švietimo sistemos nepanaudotus 8 mln. eurų: nebuvo kam stoti

Aktualu

Sumaištis Kėdainių stotyje: ne dėl savo kaltės ne į tą traukinį įlipusi moteris į namus grįžo tik paryčiais

Verslas

Teismo verdiktas: turkų pergalė Kauno stadiono rekonstrukcijos konkurse – neteisėta

Aktualu

Referendumo kartelės mažinimo idėja Seime sukėlė aistras: „Nebesityčiokime iš Konstitucijos“

15min recenzija Kultūra

Apgauti ir tuo patenkinti: „Gal visi drakonai...“ tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos“