J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Sensacija antradienio vakarą užfiksuota Anglijos lygos taurės („Carabao Cup“) trečiajame etape. „Manchester United“ klubas pasitraukė iš kovos, namuose po baudinių pralaimėjęs Londono „Chelsea“ legendos Franko Lampardo treniruojamam „Derby County“ klubui.
„Derby County“ futbolininkai
„Derby County“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Derbio komanda žaidžia antrajame pagal pajėgumą Anglijos futbolo ešelone.

3-ąją minutę Juanas Mata išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį, bet 59-ąją Harry Wilsonas atstatė pusiausvyrą.

Maža to, 67-ąją minutę „Man Utd“ liko dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Sergio Romero.

Kiekybinę persvarą įvarčiu 85-ąją minutę pavertė Jackas Marriottas, bet šeimininkai parodė charakterį ir ketvirtą pridėto laiko minutę Marouane'as Fellaini išplėšė lygiąsias – 2:2.

Pratęsimas šioje turnyro stadijoje nėra žaidžiamas, tad iš karto buvo mušami baudiniai.

Septyni pirmi tiek vienos, tiek kitos komandos smūgiai buvo tikslūs. Derbio ekipa įmušė ir aštuntą, o štai Philo Joneso nevykusį spyrį atrėmė vartininkas ir „Derby County“ pateikė didžiulę staigmeną.