2017 08 13 /21:05

Arvydas Novikovas patyrė traumą

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių Arvydas Novikovas patyrė traumą, dėl kurios negalėjo tęsti Lenkijos lygos rungtynių. Vis dėlto jo ir Fiodoro Černycho atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas sekmadienį penktojo turo rungtynėse išvykoje 3:2 įveikė „Ekstraklasa“ pirmenybių lyderę Kelcų „Korona“.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / jagiellonia.pl nuotr.

Abu lietuviai mačą pradėjo starto sudėtyje, tačiau 42-ąją minutę A.Novikovas buvo pakeistas. Nors lietuvis atrodė geriausias „Jagiellonia“ rungtynių žaidėjas, jis negalėjo tęsti mačo dėl skausmo kirkšnyje.

15min susisiekus su žaidėju, šis nuramino, kad trauma tikriausiai nėra rimta.

„Nežinau, pradėjo traukti kirkšnį. Tikiuosi, kad nieko rimta“, – sakė vienas rinktinės lyderių.

„Jagiellonia“ buvo pirmoji, pelniusi įvartį, kai 6-ąją minutę pasižymėjo Martinas Pospisilas.

„Korona“ žaidėjas Nabilas Aankouras rezultatą išlygino 23 min., o paskutiniąją pirmojo kėlinio minutę gavo teisę mušti 11 m baudinį. „Jagiellonia“ vartų sargas Marianas Kelemanas baudinį atrėmė.

58 min. po F.Černycho perdavimo rezultatą persvėrė Cilianas Sheridanas, bet po penkių minučių Bartoszas Rymaniakas vėl atstatė pusiausvyrą.

Vis dėlto mačo baigtį nulėmė jau per teisėjo pridėtą laiką kritęs įvartis į „Korona“ vartus. Pasižymėjo Kenas Kallaste.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ kartu su Krokuvos „Wisla“ turi po 12 taškų ir pirmauja „Ekstraklasa“ čempionate.

Tuo tarpu rugsėjo 1 dieną Lietuvos nacionalinės ekipos laukia labai svarbus mūšis pasaulio čempionato atrankoje. Į Lietuvą atvyksta Škotijos rinktinė.