Jimmy Briando „dviratukas“ – vienas įspūdingiausių futbolo sezono įvarčių (video)

Ateinančią savaitę vyksiančioms UEFA Čempionų lygos rungtynėms su Madrido „Real“ ekipa besiruošiantis Prancūzijos „Lyon“ klubas lygoje iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 4:0, o vienas iš pelnytų įvarčių pretenduoja į geriausio šio sezono „dviratuko“ vardą.
Puolėjo Jimmy Briando smūgis
Puolėjo Jimmy Briando smūgis / „Scanpix“ nuotr.

Priminsime, kad minėtose rungtynėse „Lyon“ savo aikštėje sutriuškino „Nancy“ ekipą, kuri besibaigiant pirmam kėliniui nepasinaudojo galimybe sušvelninti rezultatą, mat Youssoufas Hadji nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Pirmasis rungtynių įvartis pelnytas pirmo kėlinio pabaigoje, 37 minutę, kai pasižymėjo Yoannas Gourcuffas, o kiti trys pelnyti antrojo pabaigoje. Tada 77, 85 ir 89 minutėmis atitinkamai pasižymėjo Jeremy Priedas, Miralemas Pjaničius ir Jimmy Briandas.

Ketvirtą įvartį pelnęs Briandas tai padarė įspūdingu smūgiu per save („dviratuku“) ir tapo vienu iš pretendentų į geriausio šio sezono tokio įvarčio autoriaus vardą.