Joachimas Lowas tikina, kad Vokietija verta finalo: „Mes buvome geresnė komanda“

Pasaulio čempionė Vokietijos futbolo rinktinė „Euro 2016“ pusfinalyje 0:2 nusileido šeimininkai Prancūzijai, tačiau Joachimas Lowas tikina, kad koją vokiečiams paprasčiausiai pakišo sėkmė.
Joachimas Lowas
Joachimas Lowas / „Scanpix“ nuotr.

„Nieko nesakysiu apie teisėjo sprendimus, turi juos priimti. Baudinys, nežinau, taip, yra taisyklė, kad ranka negali būti ore... jeigu pažiūrėtume, kaip Bastianas kovoja dėl kamuolio, jis ranką palietė per vieną dešimtąją sekundės dalį.

Žaidėjas negali spėti apie tai pagalvoti, tai paprasčiausia nesėkmė. Taip, galima sakyti, kad ranka ten neturi būti, tačiau šokant į orą ne visus judesius sukontroliuoji. Negaliu kaltinti nė vieno žaidėjo“, – po pralaimėjimo kalbėjo J.Lowas.

Vokietijos rinktinės treneris patikino, kad jo auklėtiniai buvo geresnė komanda nei Prancūzija.

„Mes turėjom progų, tačiau nesugebėjome įmušti. Mums labai nepasisekė, kad praleidome įvartį prieš pat pertrauką – kamuolys tiesiog palietė ranką.

Mums pritrūko sėkmės, tačiau 2010 m. (pasaulio čempionato pusfinalyje su Ispanija) ir 2012 m. (Europos čempionato pusfinalyje su Italija) mus iš turnyro pašalino geresnė komanda – dabar mes buvome geresni už Prancūziją“, – po rungtynių kalbėjo J.Lowas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius