Pergalingas Jose Mourinho sugrįžimas: pirmas titulas – „Manchester United“ kišenėje

Sekmadienį oficialiai prasidėjo Anglijos klubinio futbolo sezonas. Dėl „Bendruomenės skydo“ trofėjaus susitiko šalies taurės laimėtojas „Manchester United“ ir „Premier“ lygos nugalėtojas „Leicester City“. Jose Mourinho pirmasis blynas neprisvilo – „raudonieji velniai“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų, laimėję 2:1.
Jesse Lingardas
Jesse Lingardas / „Scanpix“ nuotr.

32 minutę Jesse Lingardas sugebėjo vienas prasiveržti pro visą „lapių“ gynybą ir pasiuntė kamuolį į Kaspero Schmeichelio vartus.

51-ąją minutę, suklydus Marouane Fellaini, puikią progą pasižymėti gavo praėjusio sezono žvaigždė Jamie Vardy. Puolėjas atsidūrė vienas prieš Davidą De Gea ir nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.

Tačiau lemiamą žodį mače tarė Zlatanas Ibrahimovičius. 83-ąją minutę švedas puikiai pasinaudojo Antonio Valencios perdavimu ir galva pelnė pergalingą įvartį.