Jubiliejinėse rungtynėse Lionelis Messi neįmušė baudinio ir Argentina pralaimėjo Brazilijai

Šeštadienį Pekine buvo sužaistos jubiliejinės, jau šimtosios, Brazilijos ir Argentinos rinktinių rungtynės. Brazilai 2:0 nugalėjo savo priešininkus ir iškovojo jau 40-ąją pergalę šioje serijoje. Argentiniečiai nuo 1914 metų yra laimėję šią dvikovą 36 kartus.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Brazilus į priekį 28-ąją minutę išvedė Diego Tardelli. 40-ąją minutę Danilo neleistinai baudos aikštelėje stabdė Angelį di Maria ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Brazilijos vartus. Lionelio Messi smūgiuotą kamuolį atmušė brazilų vartininkas Jeffersonas.

64-ąją minutę brazilų pranašumą padvigubino Diego Tardelli.

Ši pergalė smarkiai atsinaujinusiai Brazilijos rinktinei buvo bent šiokia tokia paguoda po fiasko Pasaulio futbolo čempionate, šią vasarą vykusiame Brazilijoje. Brazilai svajojo namuose iškovoti čempionų titulą, tačiau pusfinalyje neįtikėtinu rezultatu – net 1:7 pralaimėjo Vokietijai, kuri finale 1:0 palaužė Argentiną. Sugniuždyti brazilai pralaimėjo ir kovą dėl bronzos Nyderlandų rinktinei 0:3.