„Juventus“ pratęsė pergalingą sezono pradžią

Antrose Italijos futbolo čempionato rungtynėse titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas išvykoje į šalies sostinę 1:0 palaužė Romos „Lazio“. Tai buvo antroji čempionų titulą ginančio klubo pergalė iš eilės ir pirmasis pralaimėjimas Romos futbolininkams.
Sami Khedira atnešė „Juvei“ pergalę
Sami Khedira atnešė „Juvei“ pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelį įvartį Turino klubui 66-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Paulo Dybala.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo visiškai lygus, o kompaktiška ir drausminga Romos klubo gynyba neleido „Juventus“ laisvai žaisti su kamuoliu. „Juve“ dukart smūgiavo į vartų plotą, „Lazio“ – nė vieno.

Čempionai turėjo galimybių atakuoti, tačiau dėl puikios šeimininkų gynybos nesugebėdavo atakų smaigalyje atiduoti kamuolio Mario Mandžukičiui. Kroatas žaidė nervingai ir nestabiliai, negalėdamas susitvarkyti su „Lazio“ gynėjais. Ne ką geriau kitoje aikštės pusėje sekėsi ir Ciro Immobile.

Antrasis kėlinys klostėsi panašiai, nors „Juve“ ir stengėsi atakuoti daugiau. Galiausiai 66-ąją minutę P.Dybala puikiu perdavimu besileidžiančia trajektorija baudos aikštelėje surado S.Khedira, kuris tiksliai pataikė į vartus.

Po įvarčio čempionai suaktyvino gynyba ir tiesiog neleido „Lazio“ įsibėgėti. Romos futbolininkai daug progų įvarčiams ir nesukūrė.