Katalonijos derbis: Lionelio Messi dublis, raudonos kortelės ir muštynės

Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) aštuntfinalyje įvyko Katalonijos derbis. „Barcelona“ 4:1 nugalėjo „Espanyol“, tačiau rungtynes puošė ne tik įvarčiai, bet ir žaidėjų konfliktai.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Jau 9-ąją rungtynių minutę kamuolį prarado Dani Alvesas ir „Espanyol“ tuo pasinaudojo. Caicedo išvedė šeimininkus į priekį. Jau po keturių minučių rezultatą lygino Lionelis Messi, kuris meistriškai apžaidė varžovus. Pirmojo kėlinio pabaigoje argentinietis įspūdingu tolimu baudos smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Gerardas Pique ir „Barcelona“ pirmavo 3:1. 72-ąją minutę „Espanyol“ liko dešimtiese, kai antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti Hernánas Pérezas. Futbolininkas neleistinai stabdė Neymarą. Vos po kelių minučių raudoną kortelę gavo Papa Diopas, kuris nekorektiškai bendravo su teisėju. „Espanyol“ liko devyniese.

Netrukus aikštėje prasidėjo masinis susistumdymas, į kurį įsivėlė ir geltoną kortelę gavo Lionelis Messi. Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį  mušė Neymaras.

Komandos buvo susitikusios praėjusį savaitgalį „Primera“ rungtynėse, kur buvo užfiksuotos lygiosios 0:0.

„Barcelona“ ekipoje debiutavo Arda Turanas ir Aleixas Vidalis.

Komandų laukia atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Kiti rezultatai:

Kitose aštuntfinalio rungtynėse Bilbao „Athletic“ klubas savo aikštėje 3:2 įveikė „Villarreal“ vienuolikę.

Įtikinamą pergalę iškovojo „Valencia“ vienuolikė, savo aikštėje net 4:0 sutriuškinusi „Granada“ komandą.

Antrajame pagal pajėgumą divizione rungtyniaujanti „Mirandes“ ekipa savo aikštėje dvikovą su La Korunjos „Deportivo“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Tarp dviejų Sevilijos miesto komandų svečiuose žaidę „Sevilla“ futbolininkai 2:0 įveikė „Real Betis“ klubą.