Kitais metais: menkos „Arsenal“ titulo viltys sudaužytos „Chelsea“ stadione

Arsene'as Wengeras iš „Stamford Bridge“ stadiono tribūnų stebėjo, kaip buvo nubraukti paskutiniai Londono „Arsenal“ šansai kabintis į „Premier“ lygos titulą. Miesto derbyje „Chelsea“ futbolininkai po fantastiško Edeno Hazardo įvarčio iškovojo pergalę 3:1 (1:0), atsirevanšuodami už nesėkmę sezono pradžioje.
Chelsea džiaugsmas
Chelsea džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį jau 13-ąją minutę pelnė saugas Marcosas Alonso, įspūdingu šuoliu ne tik įmušęs įvartį galva, bet ir nokautavęs „Arsenal“ gynėją Hectorą Belleriną.

Greitoje atakoje iš dešinės į baudos aikštelę pasiųstą aukštą perdavimą galva uždarė Diego Costa, tačiau jo smūgis skriejo į vartų skersinį. M.Alonso buvo greitesnis už visus varžovus ir galingu smūgiu įmušė įvartį.

Situacija labai ginčytina, nes M.Alonso stipriai įsirėžė į H.Belleriną, alkūne pataikydamas gynėjui į galvą. Teisėjas ne tik turėjo užfiksuoti pražangą, bet ir parodyti geltoną kortelę.

Peržiūrėti turinį naujame langeMarcoso Alonso įvartis

„Chelsea“ turėjo ir daugiau progų, tačiau akivaizdžių situacijų įvarčiui nebuvo. Tuo tarpu pirmojo kėlinio pabaigoje „Arsenal“ žaidėjai surengė pora labai gerų išpuolių.

Geriausią progą turėjo gynėjas Gabrielis, 38-ąją minutę po idealaus perdavimo į baudos aikštelę netrukdomas atliko smūgį galva, bet pataikė tiesiai į „Chelsea“ vartininką Thibaut Courtois.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Mėlynieji“ ir netrukus triumfavo. 53-ąją minutę Edenas Hazardas surengė fantastišką solo reidą nuo aikštės vidurio iki vartininko aikštelės. Belgas už nugaros paliko kelis „Arsenal“ futbolininkus, Laurent'as Koscielny nesustabdė varžovo netgi pražanga ir „Chelsea“ lyderis įmušė nuostabų įvartį.

Peržiūrėti turinį naujame langeNuostabus Edeno Hazardo įvartis

85-ąją min. savo komandą galutinai pražudė buvusio „Chelsea“ nario Petro Čecho klaida. Vartininkas išbėgo iš vartų, tačiau nesugebėjo išmušti kamuolio toli ir Cescui Fabregasui liko lengvu smūgiu nubausti savo buvusią komandą.

Peržiūrėti turinį naujame langeCesco Fabregaso įvartis

Prasidėjus pridėtam rungtynių laikui paguodos įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Olivier Giroud, tačiau tai jau nieko nepakeitė.

Po šios pergalės tarpas tarp pirmoje vietoje esančio „Chelsea“ (59 tšk.) ir trečioje žengiančio „Arsenal“ (47 tšk.) padidėjo jau iki dvylikos taškų. 47 taškus turi ir savo 24-ojo turo mačo dar nežaidęs „Tottenham“ klubas. Iki čempionato pabaigos liko 14 rungtynių.