Klaipėdos „Atlantas“ pergale pradėjo LFF taurės pusfinalį

Pirmosiose 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio rungtynėse ketvirtąją vietą A lygoje užimantis Klaipėdos „Atlantas“ pirmadienį Kaune 1:0 (1:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančius pirmosios lygos (I) Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkus.
Maksimas Maksimovas ir Gytis Urba
Maksimas Maksimovas ir Gytis Urba / Valdo Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Robertas Vėževičius (2 min.), o aikštės šeimininkai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Roko Simanavičiaus (76 min.).

Pasak pranešimo, pirmasis kėlinys neišsiskyrė progų gausa. Pavojingiausio išpuolio epicentre buvo atsidūręs tas pats R. Vėževičius, po kurio smūgio iš toli „Šilą“ gelbėjo vartininkas Modestas Kulikauskas.

Antrajame kėlinyje komandoms taip pat trūko darnos atakose, o retiems smūgiams trūkdavo tikslumo arba stiprumo. Arčiausiai tikslo po standartinių situacijų buvo į antrąjį įvartį nusitaikė klaipėdiečiai – gynėjas Aleksejus Epifanovas galva smūgiavo tiesiai į vartininką, o kitame epizode Maksimas Maksimovas arti vartų nesuvaldė kamuolio.

„Atlantas“ iškovojo minimalią pergalę. Norint patekti į finalą, atsakomosiose rungtynėse, kurios bus žaidžiamos gegužės 6-ąją Klaipėdoje, „Šilui“ prireiks revanšo.

Kitą LFF taurės turnyro pusfinalio porą sudarys prizo savininkas bei šalies čempionas Vilniaus „Žalgirio“ ekipa bei Kauno „Spyrio“ komanda.

2014-2015 metų sezono LFF taurės finalinės rungtynės vyks gegužės 23 dieną.