Konfederacijų taurė: Ispanija įveikė Nigeriją, Urugvajus sutriuškino Taitį

Brazilijoje vykstančiame Konfederacijų taurės turnyre sekmadienio vakarą vyko paskutinės dvi B grupės rungtynės, kuriose pergales iškovojo Ispanijos ir Urugvajaus rinktinės.
Fernando Torresas pelnė įvartį.
Fernando Torresas pelnė įvartį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ispanija – Nigerija 3:0 (1:0)

Ispanijos rinktinė mačą pradėjo galingai, o Jordi Alba jau 3-ąją minutę įmušė puikų įvartį, susitvarkęs su keliais Nigerijos gynėjais. Pirmąsias 10-15 minučių aikštėje toliau vyko atkakli ir atvira kova, komandos viena po kitos keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau daugiau įvarčių per pirmas 45 min. pelnyta nebuvo.

Po pertraukos abi komandos ir toliau rezgė atakas, o afrikiečiai ir toliau pernelyg Ispanijai nenusileido. Vis dėlto Vicente del Bosque sugebėjo ištraukti kozirį – 60-ąją min. į aikštę vietoj Roberto Soldado žengęs Fernando Torresas jau netrukus įmušė puikų įvartį galva.

Antrojo kėlinio pabaigoje J.Alba įmušė antrąjį įvartį, sulaukęs puikaus komandos draugo perdavimo ties vidurio aikštę ir vienas pats nuskuodęs iki varžovų vartų.

Urugvajus – Taitis 8:0 (4:0)

Nestipriausios sudėties žaidusi Urugvajaus rinktinė sugebėjo lengvai sumušti mėgėjišką Taičio rinktinę. Net keturis įvarčius pelnė Abelis Hernandezas (2, 24, 45 ir 67 min. iš 11 metrų baudinio), po kartą įmušė Diego Perezas (27 min.) ir Nicolas Lodeiro (51 min.), o mačo pabaigoje du įvarčius pridėjo Luisas Suarezas (82 ir 90 min.).

Urugvajietis Andresas Scotti 50-ąją minutę neįmušė 11 metrų baudinio ir iškart užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

59-ąją min. antrąją geltoną kortelę gavo ir Taičio gynėjas Teheivarii Ludivionas.

Konfederacijų taurės pusfinalyje susitiks Brazilijos – Urugvajaus bei Ispanijos – Italijos rinktinės.