Kontrolinėse rungtynėse „Bayern“ po baudinių serijos įveikė „Borussia M'Gladbach“

Hamburge vykstančiame kontroliniame turnyre „Telekom Cup“ Miuncheno „Bayern“ klubas po 11 metrų baudinių serijos 5:4 įveikė Monchengladbacho „Borussia“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 2:2 (2:1). Turnyro finale „Bayern“ žais su „Wolfsburg“.
Franckas Ribery ir Robertas Lewandowskis
Franckas Ribery ir Robertas Lewandowskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antrosios Bavarijos klubo rungtynės rengiantis naujam sezonui ir antrą kartą ekipos naujokas Robertas Lewandowskis įmušė įvartį.

Lenko taiklus smūgis 29-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį, o po penkių minučių Franckas Ribery rezultatą padvigubino.

Vis dėlto, jau 42-ąją minutę Maxas Kruse smūgiavo į vartus, o Holgeris Badstuberis sustabdė kamuolį ranka ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. M.Kruse nesuklydo ir rezultatą sušvelnino.

Sužaidus lygiai valandą buvo skirtas antras baudinys, kai Javi Martinezas baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Andre Hahną. Baudinį ir vėl realizavo M.Kruse.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui iškart buvo mušami 11 metrų baudiniai. Po jų pergalę 5:4 šventė „Bayern“.

Nugalėtojams 11 metrų baudinius serijoje įmušė R.Lewandowskis, D.Alaba, H.Badstuberis, P.E.Hojbjergas ir J.Martinezas. Pramušė – Rafinha.

„Borussia“ gretose įmušė H.Nordveitas, Raffaelis, A.Hahnas, M.Kruse. Pramušė – O.Wendtas ir J.Korbas.