2018 06 18 /20:35

Paskutinės minutės stebuklas: Anglija išplėšė pergalę prieš Tunisą

Futbolo tėvynė Anglija vos neprisižaidė, bet galiausiai aikštę paliko pakeltomis galvomis. Harry Kane'o dublis išplėšė pergalę 2:1 prieš Tunisą.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

Mačas prasidėjo keliomis puikiomis anglų progomis, tačiau kamuolys tinkle galiausiai suspurdėjo 11-ąją minutę, kai įvartį įmušė Harry Kane’as.

Tačiau jau 33-ąją minutę skirtas 11 metrų baudinys į Anglijos rinktinės vartus buvo išnaudotas ir Tunisas išlygino rezultatą.

Tunisas puikiai laikėsi iki pat rungtynių pabaigos, tačiau H.Kane'as jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką smeigė vilnį į varžovų vartus ir išplėšė Anglijai pergalę.

Rungtynių eiga. Anglija – Tunisas 2:1

Antras kėlinys

90 min. Anglija išsigelbėjo! H.Kane'as galva po standartinės situacijos įkalė antrą savo įvartį. Komandos kapitono sąskaitoje – dublis! – 2:1.

67 min. Laikas bėga, o Anglijos rinktinė savo pranašumo nedemonstruoja.

Pirmas kėlinys

44 min. J.Lingardas, atrodė, pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau žaidimo įrankis bumbtelėjo į virpstą ir paliko aikštę.

40 min. Anglija turėjo dar vieną nuostabią progą, tačiau kamuolys vartų tinkle nesuspurdėjo.

33 min. 11 metrų baudinys! K.Walkeris prasižengė baudos aikštelėje ir teisėjas parodė į žymą bei nubaudė gynėją geltona kortele. Smūgį realizavo F.Sassi ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

15 min. Sukrėtimas Tuniso rinktinėje. Traumą patyrė ir su ašaromis akyse aikštę paliko M.Hassenas.

11 min. Įvartis! Anglija atidaro įvarčių sąskaitą. Po kampinio galva smūgiavo J.Stonesas, jo smūgį vartininkas atrėmė, bet H.Kane'as buvo laiku ir vietoje, kyštelėjo koją ir pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:0.

4 min. R.Sterlingas vienas prieš tuščius vartus, bet pasiųsti kamuolį į vartus jam nepavyko.

3 min. Puikią progą turėjo Anglija, tačiau net keletą smūgių atlikę šio mačo favoritai nepasižymėjo.

Tunisas: Moezas Hassenas, Syamas Ben Youssefas, Yassine'as Meriah, Fakhreddine'as Ben Youssefas, Anice'as Badri, Wahbi Khazri, Dylanas Bronnas, Ali Maaloulas, Ferjani Sassi, Ellyesas Skhiri, Naimas Sliti

Anglija: Jordanas Pickford, Kyle'as Walkeris, Johnas Stonesas, Harry Maguire'as, Jesse Lingardas, Jordanas Hendersonas, Harry Kane'as, Raheemas Sterlingas, Kieranas Trippier, Ashley Youngas, Dele Alli.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?