Kovoje dėl Anglijos taurės „Manchester United“ įveikė „Liverpool“ futbolininkus

Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyre burtai jau trečiame etape lėmė susitikti „Manchester United“ ir „Liverpool“ ekipoms. Dvikovą 1:0 laimėjo Mančesterio vienuolikė.
Rungtynių akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Anglija

Jau 2-ą rungtynių minutę R.Giggsas realizavo 11 metrų baudinį iš išvedė savo ekipą į priekį. Nors galimybių pasižymėti turėjo abi ekipos, o Mančesterio futbolininkai beveik pusantro kėlinio turėjo kiekybinę persvarą (32-ą minutę buvo pašalintas S.Gerrardas), rezultatas iki finalinio švilpuko nebepakito.

Tad naujasis „Liverpool“ treneris Kenny Dalglishas darbą pradėjo skaudžiu pralaimėjimu.

Jau pasibaigė ir dar vienerios šiandien vykusios rungtynės: „Tottenham Hotspur“ 3:0 įveikė „Charlton Athletic“ klubą.