Kuklus Kazlų Rūdos „Šilas“ iš LFF taurės turnyro išstūmė antrą A lygos klubą

Trečiadienį atsakomosiose 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse šeštąją vietą pirmojoje lygoje užėmęs Kazlų Rūdos „Šilo“ klubas trečiadienį Kaune po pratęsimo 3:0 (2:0, 2:0) įveikė A lygos autsaiderę Alytaus „Dainavos“ komandą ir tapo trečiuoju varžybų pusfinalio dalyviu.
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Nugalėtojams įvarčiu pelnė Ramūnas Mačežinskas (5 min.), Gytis Urba (45 min.) bei Audrius Veikutis (101 min.).

Pirmąjį ketvirtfinalio etapo mačą „Šilo“ vienuolikė varžovams pralaimėjo 0:2 (0:1).

Tai jau antrasis A lygos klubas, kurį ant menčių paguldė „Šilas“. LFF taurės turnyro III etape „Šilas“ namie po pratęsimo palaužė vienus iš „SMScredit.lt A lygos“ lyderių „Trakus“ 3:2.

Pirmuoju LFF taurės turnyro pusfinalio dalyviu tapo šalies pirmosios lygos čempionė Kauno „Spyrio“ vienuolikė, ketvirtfinalyje 2:0 (namuose) įveikę bei 5:0 (svečiuose) sutriuškinę III lygos Vilniaus regiono futbolo sąjungos pirmenybėse žaidžiančią Vilniaus „Prelegentų“ komandą.

Antrąja varžybų pusfinalio dalyve tapo A lygos Klaipėdos „Atlanto“ ekipa 4:0 bei 3:0 nugalėjusi šalies elite taip pat rungtyniaujančius „Klaipėdos granito“ futbolininkus.

Ketvirtuoju pusfinalio dalyviu tapo taurės savininkas bei šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Trečiadienį vilniečiai išvykoje atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse po ypač sėkmingo antrojo kėlinio 3:2 (0:2) privertė pasiduoti Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikę.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Mindaugo Grigaravičiaus (38 min.) bei Tomo Radzinevičiaus (40 min.) įvarčių, tačiau svečiai antrajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais – Deividas Šemberas (53 min. iš 11 m baudinio), Jakubas Wilkas (85 min.) ir Linas Pilibaitis (88 min.).

Pirmajame turnyro ketvirtfinalio mače „Žalgirio“ vienuolikė savo aikštėje varžovus buvo įveikusi taip pat minimalia persvara 1:0 (0:0).

Kauno „Spyris“ (I lyga) – Vilniaus „Prelegentai“ (III lyga, VRFS) 2:0 ir 5:0

Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga) – „Klaipėdos granitas“ (A lyga) 3:0 ir 4:0

Alytaus „Dainava“ (A lyga) – Kazlų Rūdos „Šilas“ (I lyga) 2:0 ir 0:3.