2012 02 05 /09:15

„La Liga“: gynėjo Sergio Ramoso įvartis padėjo Madrido „Real“ išplėšti dar vieną pergalę

Gynėjas Sergio Ramosas 18 minutę galva pasiuntęs kamuolį į Madrido „Getafe“ vartus padėjo išplėšti Madrido „Real“ klubui pergalę 1:0.
Sergio Ramos ir Pepe
Sergio Ramosas ir Pepe

Tuo tarpu, pagrindinė „Real“ varžovė „Barcelona“ be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

„Barcelona“ išsiveržė į priekį 9-ą rungtynių minutę, kai pasižymėjo Christianas Tello. Lionelis Messi 72 minutę rezultatą padidino, o Carlosas Vela 74-ą minutę jį sušvelnino.

Barselonos klubą nuo pirmaujančio Madrido „Real“ ir toliau skiria 7 taškai.