Leipcigo klubas pribloškė Miuncheno „Bayern“

Naby Keita pelnė įvartį ir prisidėjo prie dar vieno, o „RB Leipzig“ futbolininkai 2:1 įveikė Vokietijos lygos lyderį Miuncheno „Bayern“ sekmadienį.
„Leipzig“ futbolininkai 2:1 įveikė Miuncheno „Bayern“ komandą.
„Leipzig“ futbolininkai 2:1 įveikė Miuncheno „Bayern“ komandą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmoji Leipcigo komandos pergalė prieš bavarus, padėjusi jai surinkti 43 taškus ir užkopti į šeštąją vietą lentelėje bei priartėti prie stipriausiųjų ketverto, kuris kitą sezoną žais Čempionų lygoje.

„Bayern“ komanda tvirtai pirmauja lygoje, surinkusi 66 taškus ir net 17 taškų lenkdama antroje vietoje esančią Gelzenkircheno „Schalke 04“, kuri šeštadienį 1:0 įveikė „Wolfsburg“.

Jei „Schalke“ būtų pralaimėjusi, o „Bayern“ futbolininkai laimėję, bavarai jau sekmadienį būtų užsitikrinę šeštąjį iš eilės Bundeslygos čempionų titulą, nors iki čempionato pabaigos dar liko septyni turai.

„Schalke“ turi 49 taškus, o trečioje vietoje žengianti Dortmundo „Borussia“ – 48.

„Mes sutikome puikų varžovą šiandien, – sakė „Bayern“ treneris Juppas Heynckesas. – Turime pripažinti, kad „Leipzig“ buvo agresyvus ir labai gerai mus spaudė“.

„Bayern“ puolėjas Sandro Wagneris patvirtino gerą sportinę formą, po Jameso Rodriguezo puikaus perdavimo pelnęs įvartį 12 minutę.

Tačiau N.Keita, kuris po sezono pereis į „Liverpool“, išlygino rezultatą 37 minutę. O paskui padėjo Timo Werneriui pelnyti antrą įvartį 56 minutę.

Tai buvo trečiasis „Bayern“ pralaimėjimas šį Bundeslygos sezoną.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Leipzig“ – Miuncheno „Bayern“ 2:1

Dortmundo „Borussia“ – „Hannover 96“ 1:0

„Cologne“ – Leverkūzeno „Bayer“ 2:0.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius