Lenkijoje – rezultatyvus F.Černycho perdavimas ir „Jagiellonia“ pergalė

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje du lietuvius turinti „Jagiellonia“ namuose 2:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ ekipą.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / „Scanpix“ nuotr.

Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau antrajame kėlinyje abu sėdo ant atsarginių suolo. A.Novikovas buvo pakeistas 65-ą, o F.Černychas – 87-ą minutę.

Pastarasis 27 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Cillianas Sheridanas. Antrasis įvartis krito jau per teisėjo pridėtą laiką – pasižymėjo F.Černychą pakeitęs Dmytro Khomchenovskiy.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ su 37 taškais išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Wisla“ su 23 taškais žengia penkta.