Lenkijos futbolo čempionato rungtynėse – du Darvydo Šerno įvarčiai

Aštuntąjį ir devintąjį įvarčius Lenkijos futbolo pirmenybėse įmušė Darvydas Šernas, o jo Lodzės „Widzew“ klubas šeštadienį XXV turo rungtynėse svečiuose 3:1 (3:0) nugalėjo Andriaus Skerlos bei Tado Kijansko Balstogės „Jagiellonia“ ekipą ir su 33 taškais pakilo į dešimtą vietą.
Darvydas Šernas
Darvydas Šernas. / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

25-ą minutę aikštėje pakeitęs Wojciechą Szymaneką D. Šernas jau po 7 minučių realizavo 11 m baudinį ir padvigubino rezultatą – 2:0, o 34-ą minutę įmušė ir trečiąjį rungtynių įvartį – 3:0. Be to lietuvis 33-ą minutę buvo įspėtas.

Dar vietą įvartį svečiams, beje, reto grožio, pelnė Piotras Grzeczakas (2 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Tomaszas Frankowskis (90 min.).

M.Panka svečių gretose nebuvo registruotas.

A.Skerla šeimininkų gretose žaidė visą susitikimą, o T. Kijanskas – iki 62-os minutės.

Po šios nesėkmės „Jagiellonia“ futbolininkai su 41 tašku liko antroje vietoje ir toliau trim taškais atsilieka nuo lyderės Kroakuvos „Wisla“ komandos.

Trečiojoje pozicijoje su 38 taškais lieka Vytauto Andriuškevičiaus Gdansko „Lechia“ vienuolikė, o Gdynės „Arka“ (24 taškai) ekipa su Tadu Labuku – penkiolikta.