„Levante“ antrą kartą šį sezoną išplėšė lygiąsias su „Real“

Ispanijos futbolo lygoje vos tašku turėjo tenkintis Madrido „Real“ klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 2:2 su „Levante“.
Luka Modričius ir Emmanuelis Boatengas
Luka Modričius ir Emmanuelis Boatengas / „Scanpix“ nuotr.

„Levante“ rugsėjį sugebėjo išplėšti tašką ir pirmose tarpusavio rungtynėse Madride, kur sužaidė 1:1, tačiau savo aikštėje taškų, žaisdama su Karališkuoju klubu nebuvo iškovojusi nuo 2011 metų.

„Real“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę pelnyto Sergio Ramoso įvarčio, tačiau dar iki pertraukos „Levante“ rezultatą išlygino. 42-ą minutę pasižymėjo Emmanuelis Boatengas.

66-ą minutę Zinedine'as Zidane'as iš žaidimo išėmė Garethą Bale'ą, o aikštėje pasiordęs Isco dar kartą išvedė „Real“ į priekį (81 min.).

Netrukus po įvarčio ant suolo sėdo ir Cristiano Ronalo, kurio vietą aikštėje užėmė Marco Asensio.

„Real“ kamuolį kontroliavo 70 proc. laiko, tačiau trijų taškų taip ir neiškovojo. Giampaolo Pazzini 89-ą minutę grąžino pusiausvyrą 2:2.

„Real“ su 39 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, jau 18 taškų atsilikdamas nuo „Barcelona“ ekipos, septyniais – nuo „Atletico“ ir vienu – nuo „Valencia“.

„Levante“ turi 20 taškų ir žengia 17-oje pozicijoje.