LFF taurėje: REO staigmena ir „Sūduvos“ įvarčių kruša

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje trečiadienį paaiškėjo ketvirtfinalio dalyvės.
„Sūduva“ įmušė 9 įvarčius. / Andriaus Burbos nuotr.

Staigmeną pateikė Vilniaus REO. I lygos lyderė išvykoje 2:1 (0:1) palaužė ir iš tolimesnių kovų eliminavo „A lygos“ vidutiniokę Tauragės „Tauro“ ekipą.

„Tauras“ pirmavo po L.Savasto (38 min.) įvarčio, tačiau mačo pabaigoje nugalėtoją nulėmė M.Grigalevičiaus (73 min.) ir A.Miliškevičiaus (80 min.) smūgiai.

Tauragės klubas tapo antruoju šią savaitę nukentėjusiu nuo žemesnėje lygoje rungtyniaujančios ekipos. Antradienį taip pat LFF taurės aštuntfinalyje Kėdainių „Lifosa“ net 5:1 sutriuškino „A lygo“ autsaiderę „Klaipėdą“.

Tikra įvarčių kruša „Atlanto“ vartus trečiadienį užliejo Marijampolės „Sūduva“. Ji savo žiūrovų akivaizdoje laimėjo net 9:0. Tiesa, rezultatas galėjo būti ir dar įspūdingesnis, nes „Sūduva“ vien per pirmą kėlinį įmušė 8 įvarčius.

Po du kartus pasižymėjo P.Lukšys (1 ir 39 min.), T.Eliošius (15 ir 29 min.) ir K.Chvedukas (33 ir 37 min.), kartą –R.Beniušis (12 min.), V.Slavickas (42 min.) ir E.Grigaitis (90 min.).

Į LFF ketvirtfinalį žengė ir abu „A lygos“ lyderiai. Tiesa, tik po sunkių pergalių išvykose. Šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“ tik mačo pabaigoje 2:0 (0:0) palaužė Kėdainių „Nevėžį“, o VMFD „Žalgiris“ – 1:0 (0:0) „Šiaulius“.

„Ekranui“ įvarčius mušė Uchenna Umehas (82 min.) ir Adama Fofana (85 min.), o „Žalgirio“ gretose pasižymėjo D.Matulevičius (55 min.). Verta pažymėti, jog VMFD „Žalgiris“ intriguojančias rungtynes baigė vienu žaidėju mažiau – be pašalinto legionieriaus L.Bonometti (90 min.).

Visgi dramatiškiausiai trečiadienį klostėsi Pakruojo „Kruojos“ ir „Mažeikių“ susitikimas, kuriame nugalėtojui išaiškinti prireikė ir 11 metrų baudinių serijos. Svečiuose žaidę mažeikiškiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 5 minutę pasižymėjo Vadimas Antipovas, bet netrukus pusiausvyrą atstatė šeimininkas Ernestas Veliulis (11 min.).

Mačas prasidėjo rezultatyviai, tačiau žiūrovai nei per likusį pagrindinį, nei pratęsimo laiką daugiau įvarčių neišvydo. Iki 11 metrų baudinių loterijos, kurioje dėka vartininko Kristapo Dzelmės rezultatu 5:4 triumfavo „Kruoja“.

Beje, „Mažeikiai“ nuo 78 minutės žaidė be pašalinto puolėjo A.Bulošo.

Be minėtų klubų į LFF ketvirtfinalį kiek anksčiau žengė Gargždų „Banga“ ir FBK „Kaunas“.