Publikuota: 2018 rugsėjo 21d. 19:48

Dūmai, emocijos ir įtampa: „Žalgiris“ parbloškė „Sūduvą“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka

Vilniaus LFF stadione penktadienio vakarą kunkuliavo aistros. Lietuviškuoju „El clasico“ vadinamas Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ mūšis dar kartą pateisino savo vardą, o pergalę 1:0 iškovojo sostinės ekipa.

Po šio mačo A lygos turnyro lentelės viršūnėje tapo ankšta – „Sūduva“ prieš „Žalgirį“ pirmauja vos 2 taškais. Komandoms šiame rate dar liko sužaisti po dvejas rungtynes, o tada lauks paskutinis 5-asis ratas, kuriame varžysis 6 geriausios Lietuvos komandos.

Jau nuo pirmųjų minučių LFF stadione netrūko ne tik grubios, bet ir ne pačios švariausios kovos, kilo keletas susistumdymų, o teisėjas iš Latvijos galėjo rodyti vieną kortelę po kitos. Kovinę atmosferą kūrė ir „Pietų IV“ tribūna, padengusi stadioną dūmų debesimi.

Vaidas Slavickas trumpam sustingdė stadioną 20-ąją minutę, kai iš maždaug 35 metrų paleido lyg iš patrankos. Kamuolys skriejo į viršutinį vartų kampą, tačiau Armantas Vitkauskas vartus išgelbėjo.

Vilniečiai pirmąją progą turėjo 28-ąją minutę, kai Louisas Ogana sulaukė perdavimo iš krašto, tačiau galva į vartų plotą pataikyti nesugebėjo.

Tomašas Šimkovičius už galvos griebėsi 35-ąją minutę, kai baudos smūgiu kamuolį paleido šalia virpsto.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o Vladimiras Čeburinas jau per pertrauką ėmėsi permainų. Specialistas iš Kazachstano nusprendė į kovą mesti Marių Činiką, kuris gynybos krašte užėmė Andro Švrljugos vietą.

LFF stadionas pašėlo 54-ąją minutę, kai Mamadou Mbodjis po kampinio iššoko aukščiau nei visi varžovai ir nukreipė kamuolį į vartus.

Skirtumą padvigubinti už kelių minučių galėjo L.Ogana, tačiau visiškai laisvas iš arti galva smūgiavo tiesiai į Ivaną Kardumą.

Aistros nerimo toliau. 62-ąją minutę susikibo Gersonas Acevedo ir Slavko Blagojevičius, tada komandos draugo ginti stojo ir geltoną kortelę užsidirbo Sandro Gotalas.

Nors svečiai dar bandė kurti, tačiau įvarčiu pastangos nevirto, o vilniečiai šventė itin svarbią pergalę.

Verslas

Lietuvio emigracija Suomijoje truko pusdienį: darbdavys mini „netipinę situaciją“

Lapkričio TOP 13: knygų antplūdis artėjant šventėms.

N-18 Aktualu

Lukiškių prižiūrėtojus fekalijomis apipylęs žudikas žagintojas pats tapo nukentėjusiuoju

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Aktualu

Suprasti akimirksniu: 15min atsako į svarbiausius klausimus apie prezidento rinkimus

Gyvenimas

K.Mišinienė: „Seksualinę prievartą patiria ne tik įkalinimo ar globos įstaigose esantys vyrai“

24sek

K.Pangosas: apie svarbiausią Šaro pamoką, nustebinusius katalonus ir stiprų „Žalgirį“

Aktualu

Theresa May atmeta galimybę rengti antrą referendumą dėl „Brexit“

24sek

Antanas Guoga apie „Ryto“ skandalus: „Praeities šešėliai persekioja klubą“

Iglė per gimtadienį scenoje sulaukusi 4 kilogramus sveriančio S.Prūsaičio siurprizo neteko žado

Sportas

Salės futbolo šventė Alytuje: „Vytis“ – „Dobovec“

Pasaulis kišenėje

Pažinti Vokietiją: Freizingas – bavariško jaukumo oazė, kurią aplankę liksite sužavėti

15min eksperimentas Gazas

15min/Gazas patikrino: ką naktį mato vairuotojas, jei pėsčiasis eina su „tautine apranga“