Lietuvių vartininkų nesėkmės: E.Zubas įsimušė į savus vartus, Ž.Karčemarskas praleido 3 įvarčius

Dviems Lietuvos vartininkams Turkijoje ir Izraelyje sekmadienį nepavyko pagelbėti savo komandoms kovoti dėl pergalės.
Emilijus Zubas
Emilijus Zubas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pirmosiose Turkijos futbolo lygos rungtynėse Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Osmalispor“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Yeni Malatyaspor“ ekipai.

Įvarčiai į lietuvio ginamus vartus krito 10, 55 ir 78 minutėmis. Antrasis jų buvo 11 metrų baudinys.

89-ąją minutę „Osmanlispor“ žaidėjas Tonia Tisdellis gavo raudoną kortelę, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką Andreasas Maxso rezultatą sušvelnino.

Izraelio lygos taurės rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujamas Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubas išvykoje 1:3 pralaimėjo Netanijos „Maccabi“.

Jau 2-ąją mačo minutę pralaimėjusiųjų vartus gynęs E.Zubas traukė kamuolį iš vartų, 26-ąją rezultatą pavyko išlyginti.

Vis dėlto 38-ąją minutę „Maccabi“ vėl išsiveržė į priekį, o 53 min. kritęs trečiasis įvartis statistikos protokole įrašytas E.Zubui, kaip pelnytas į savo vartus.