Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė dvikovos pabaigoje neatsilaikė prieš danus

Lietuvos U-19 rinktinė (1994 m. gimimo ir jaunesni) pirmose tarptautinio draugiško U-19 komandų turnyro rungtynėse po dviejų įvarčių rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti bendraamžių iš Danijos pranašumą.
Lietuvos U-19 rinktinė (1994 m. gim.)
Lietuvos U-19 rinktinė (1994 m. gim.) / V.Knyzelio/LFF.lt archyvo nuotr.

Mūsiškiams itin nesėkmingai susiklostė dvikovos finišas – 82 ir 87 minutėmis varžovų žaidėjas Yussufas Poulsen nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką.

Pirmajame kėlinyje užtikrintai rungtyniavę Lietuvos rinktinės gynėjai užkirsdavo kelią bet kokioms pavojingoms priešininkų atakoms. Keletą kartų mūsiškius nuo įvarčio gelbėjo ir patikimas „Roma„ klubo vartininko Tomo Švedkausko žaidimas. Kėlinio pabaigoje U-19 rinktinės gretose galėjo pasižymėti aktyvusis Donatas Kazlauskas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį sugavo danų vartininkas.

Po pertraukos į aikštę įšėjus Tadui Lekeckui žaidimas šiek tiek suaktyvėjo ir lietuvių kontraatakos tapo kur kas pavojingesnės. Visgi jose dažnai pritrūkdavo tikslumo ir užbaigtumo. Dvikovos pabaigoje danai išplėšė pergalę. 82 ir 87 minutėmis pasižymėjo Y.Poulsenas.

Šeštadienį lietuviai žais su Serbijos rinktine, kuri Alytaus miesto stadione rezultatyviame mače 6:3 privertė pasiduoti varžovus iš Turkijos.