Lietuvos futbolo A lygoje „Trakai“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Ketvirtąją pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo „Trakų“ futbolininkai. Valdo Urbono kariauna išvykoje 4:2 (2:0) nugalėjo trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią „Klaipėdos granito“ ekipą. Granitiečiai vienu metu atsiliko net keturiais įvarčiais, tačiau dvikovos pabaigoje privertė oponentus paprakaituoti.
Linas Klimavičius
Linas Klimavičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Traumų kamuojamai šeimininkų ekipai rungtynių pradžioje teko susidurti su varžovų spaudimu, o jį įveikti sekėsi sunkiai. Svečiai, naudodamiesi klaipėdiečių klaidomis, rengė atakas ir gana greitai išsiveržė į priekį.

Standartinės padėties metu Jurijus Mamajevas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę ir ten oponento globos atsikratęs Davidas Aršakianas galva smūgiavo tiksliai. Legionierius pasižymėjo 16-ąją dvikovos minutę.

Aikštėje vyravo atviras futbolas, komandos nevengė atakuoti didelėmis pajėgomis. Šeimininkų gretose į vartus smūgiavo Zigmantas Jesipovas ir Karolis Laukžemis, tačiau Marius Rapalis rimtų išbandymų nesulaukė.

Šeimininkų gynyba buvo itin skylėta, tačiau V.Urbono auklėtiniai kurį laiką tuo nepasinaudodavo. Dvi puikias progas turėjo Lukas Kochanauskas. Pirmajame epizode puolėjo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų, o antrajame savo meistriškumą parodė Tadas Simaitis.

Vis dėlto vartininkas buvo bejėgis 43 minutę. Būtent tada „Trakai“ padvigubino rungtynių rezultatą. D.Aršakianas atsidūrė su kamuoliu baudos aikštelėje ir netrukus jį perdavė link Deivido Česnauskio. Šeimininkų gynėjai veteraną pražiopsojo, o šis laiku įkirto ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Iš karto po pertraukos, 46-ąją bei 53-ąją minutę, svečiai džiaugėsi įvarčiais. Standartinės padėties metu galva pasižymėjo Justinas Januševskis, o netrukus savo progą realizavo ir L.Kochanauskas.

Puikiai pirmąją valandą rungtyniavę „Trakai“ per paskutinį pusvalandį atsipalaidavo. 63 minutę „Klaipėdos granito“ įvarčių sąskaitą atidarė Marius Papšys, idealiai atlikęs baudos smūgį.

Po 7 minučių Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniai pelnė dar vieną įvartį. Standartinės padėties metu M.Rapalis neapdariai paliko vartus, o tuo pasinaudojęs K.Laukžemis dar labiau sušvelnino šeimininkų deficitą.

„Klaipėdos granito“ futbolininkai parodė charakterį ir norą, bet dar kartą pasižymėti jiems nepavyko. Pora sykių arti tikslo buvo M.Papšys, o svečių gretose D.Aršakianas galėjo pelnyti dublį.

„Trakai“ iškovojo pelnytą pergalę, tačiau paskutinio akistatos pusvalandžio pasirodymas buvo išties prastas. Senosios sostinės riterių gretose debiutavo legionierius iš Baltarusijos Aleksandras Byčionokas, kuris aikštėje pasirodė nuo 56 minutės.