Lietuvos futbolo čempionas „Ekranas“ patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą

Lietuvos futbolo čempionatui Ispanijoje besiruošiantis Panevėžio „Ekranas“ patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą. Vlado Urbono auklėtiniai 1:4 (0:3) neprilygo Norvegijos pirmenybių vidutiniokei Drameno „Stroemsgodset“ ekipai.
Panevėžio "Ekranas"
Panevėžio "Ekranas" / Klubo nuotr.

„Stroemsgodset“ į priekį išsiveržė jau 18 minutę. Pirma proga – pirmas įvartis. „Ekrano“ gynybos neprižiūrimas Ola Kamara po tolimo perdavimo smūgiu galva išvedė ekipą į priekį (0:1).

Dar du įvarčius iki pertraukos pridėjo Peteris Kovacsas (29 ir 40 min.), o „Ekranas“ atsiliko jau 0:3.

Adama Fofana buvo sugrąžinęs viltį Lietuvos čempionams (1:3, 51 min.), tačiau galutinį tašką mače padėjo 11 metrų baudinį realizavęs O.Kamara (83 min., 1:4).

Verta pažymėti, kad prieš „Stroemsgodset“ Panevėžio klubas jau žaidė sausio pabaigoje pirmosios stovyklos Ispanijoje metu. Lietuvos komanda tąkart įveikė varžovus 2:1. Įvarčius pelnė M.Samusiovas ir A.Velička.

„Stroemsgodset“ ekipa praėjusiame Norvegijos futbolo čempionate užėmė 8 vietą iš 16-os.

Tai buvo paskutinės „Ekrano“ rungtynės pasiruošimo stovykloje Ispanijoje. Joje Lietuvos čempionai iškovojo vos vieną pergalę ir patyrė net šešis pralaimėjimus.