Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė Sandraugos taurės turnyre kovos dėl septintos vietos

Sankt Peterburge vykstančiame Sandraugos taurės futbolo turnyre Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė sekmadienį kovos dėl septintosios vietos.
Simonas Stankevičius
Simonas Stankevičius / S.Čirbos nuotr.

Tai paaiškėjo penktadienį po mačo dėl 5–8 vietų rungtynių, kuriame jaunieji Lietuvos futbolininkai po baudinių serijos 4:5 nusileido turnyro šeimininkei Sankt Peterburgo vienuolikei.

Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi be įvarčių – 0:0, o pratęsimas nebuvo žaidžiamas.

„Vaikinai jau buvo pavargę, trūko ugnelės. Pirmajame kėlinyje nesisekė, o antrajame žaidėme ramiau ir tiksliau. Džiaugiuosi, kad vaikinai patys suprato, kada užpulti varžovus, pastebėjo, kada jie „nusėdo“, – po rungtynių teigė Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Arminas Narbekovas. – Tačiau kaip ir grupės rungtynėse su tuo pačiu varžovu, neišnaudojome iniciatyvos bei progų. Šios rungtynės buvo iki pirmojo įvarčio. Baudinių serija – jau loterija. Baudiniams nesiruošėme.“

Mače dėl septintosios vietos Lietuvos komanda žais su kaimynais iš Latvijos, kurie 1:3 pralaimėjo Kazachstano ekipai.

Pusfinalio rungtynėse Ukrainos jaunimo rinktinė 1:0 įveikė bendraamžius iš Baltarusijos, o Estijos komanda žaidžia su Rusija.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius