Lietuvos rinktinė garbingai užbaigė Europos mini futbolo čempionatą

Lietuvos mėgėjų rinktinė baigė pasirodymą Herceg Novi (Juodkalnija)mieste vykstančiame Europos mini futbolo čempionate. Mūsiškiai pralaimėjo visas grupės rungtynes ir užėmė paskutinę ketvirtą vietą. Penktadienį lietuvaičiai 2:5 (2:3) nusileido Slovėnijai, ketvirtadienį buvo patirti du skaudūs pralaimėjimai prieš graikus (0:5) bei Europos čempionus rumunus (0:8).
Lietuvos mini futbolo mėgėjų rinktinė

Šiandien paskutinėse grupės rungtynėse Lietuva susitiko su Slovėnijos rinktine, kuriai pergalė buvo būtina. Nepaisant to, pirmieji įvarti pelnė mūsiškiai – įspūdingu smūgiu po baugos smūgio pasižymėjo Tautvydas Bagonas. Įvartis tarsi pažadino slovėnus, kurie ėmė žaisti aktyviau bei netrukus, pasinaudoję lietuvaičių klaidomis gynyboje, išlygino ir persvėrė rezultatą. Po minutės Dainius Perednis rezultatą išlygino – 2:2, tačiau vos po kelių sekundžių varžovai pelnė itin kuriozinį įvartį – vartininkas neįvertino kamuolio skriejimo trajektorijos ir tolimas slovėno perdavimas netikėtai virto įvarčiu.

Antrame kėlinuke kiek aktyvesni buvo slovėnai, tačiau ilgą laiką rezultatas nesikeitė, nors galimybių turėjo tiek viena, tiek kita komanda. Iki rungtynių likus žaisti mažiau nei septynias minutes iš aikštės buvo pašalintas Tadas Paplauskas ir per likusį laiką slovėnai dar du kartus pasiuntė kamuolį į mūsiškių vartus – 2:5.

„Pasirodėme labai prastai, nëra ką slėpti, – po paskutinio mačo kalbėjo delegacijos vadovas Kęstutis Bagonas. – Neturime minčių, kas vyrams nutiko, kad taip silpnai pasirodė. Čempionatas vykęs, komandų lygis aukštesnis nei pernai. Didesnė aikštė duoda aiškų pranašumą techniškai bei taktiškai stiprioms komandoms.“

Priminsime, kad Europos mini futbolo čempionate rungtynės vyksta šeši prieš šešis du kėlinius po 20 minučių ant dirbtinės dangos.