Lietuvos septyniolikmečiai Minske palaužė gruzinus

Lietuvos U-17 (2000 m. gimimo ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė tarptautiniame turnyre Minske iškovojo antrą pergalę iš dviejų galimų. Lietuviai rezultatu 4:1 pranoko Gruzijos atstovus.
Lietuvos septyniolikmečiai įveikė gruzinus
Lietuvos septyniolikmečiai įveikė gruzinus / bff.by nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmąją „Development Cup“ turnyro dieną Lietuvos komanda 2:1 įveikė Ukrainą po sėkmingos rungtynių pradžios. Antrose rungtynėse mūsiškiai startavo irgi sėkmingai – 14 min. pasižymėjo Matas Vareika.

30 min. gruzinams pavyko rezultatą išlyginti smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

Antrojo kėlinio pradžioje po užsitęsusios atakos lietuvių persvarą smūgiu iš arti atstatė Jonas Bičkus.

Baigiantis susitikimui Dominykas Kodzis pasinaudojo varžovų klaida ir dar kartą įveikė vartininką, o paskutinę minutę ketvirtą įvartį po perdavimo iš krašto pridėjo Matas Kubilius.

Tiesa, kaip ir pirmose rungtynėse, lietuviams teko baigti rungtynes be vieno žaidėjo – dvi geltonas korteles užsidirbo Nauris Petkevičius.

Lietuvos komanda su šešiais taškais įsitvirtino C grupės pirmoje pozicijoje. Kitoje grupės dvikovoje susitiks Izraelio (3 tšk.) ir Ukrainos komandos. Izraelio atstovai bus kiti mūsiškių varžovai ketvirtadienį.

Lietuva – Gruzija 4:1 (1:1)
Įvarčiai: 14 min. M.Vareika (1:0), 30 min. Kapanadzė (1:1), 44 min. J.Bičkus (2:1), 76 min. D.Kodzas (3:1), 80 min. M.Kubilius (4:1)

Pašalintas: 79 min. N.Petkevičius (Lietuva)

Lietuva: Kajus Urbietis, Artūras Dolžnikovas (49 min. Matas Kubilius), Ernestas Mockus, Džiugas Raudonius, Arnas Paura, Arnoldas Baulinas (53 min. Nauris Petkevičius), Erikas Germanovičius, Matas Vareika (68 min. Benas Šatkus), Karolis Uzėla (41 min. D.Kodzis), Justas Marazas (41 min. Jonas Bičkus), Renatas Banevičius. Atsargoje: Robertas Kazbaris.