„Ligue 1“ toliau stebina „Lille“ – po pergalės prieš „Monaco“ pakilo į antrą vietą

Sekmadienį vykusiuose Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių XII-ojo turo susitikimuose buvo užfiksuotas „Monaco“ klubo pralaimėjimas puikiai šį sezoną rungtyniaujančiai „Lille“ ekipai.
Nolanas Roux ir Antonio Mavuba
Nolanas Roux ir Antonio Mavuba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Monako ekipa išvykoje turėjo pripažinti „Lille“ pranašumą 0:2, o nugalėtojai po šio susitikimo pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

„Lille“ ekipoje žibėjo puolėjas Nolanas Roux, kuris komandą į priekį išvedė 27-ąją minutę, o pirmajame kėlinyje „Lille“ aikštėje tiesiog dominavo.

Antrajame kėliyje tikrą pragarą varžovams užkūrė „Monaco“, o Radamelis Falcao ir Emmanuelis Riviere vienas po kito kūrė progas ir pavojingai smūgiavo į „Lille“ vartus. Vis dėlto Lilio ekipos vartininkas Vincentas Enyeama žaidė tiesiog nuostabiai ir atrėmė visus smūgius.

Nugalėtojas daugmaž tapo aiškus 71-ąją mačo minutę, kuomet tas pats N.Roux po puikios ekipos kontratakos skirtumą padvigubino.

„Monaco“ ekipa po šio smūgio neatsitiesė ir turėjo užleisti antrąją poziciją čempionate.

Čempionate po 12-os turų pirmauja titulą ginantys „Paris Saint Germain“ futbolininkai, surinkę 28 taškus. Dviem atsilieka sekmadienį pergalę iškovojęs „Lille“ klubas, o trečioje vietoje su 25 taškais žengia „Monaco“.