2012 01 22 /2012 01 23

Lionelis Messi įvarčiais bombardavo „Malagos“ gynybą – „Barcelona“ laimėjo

Geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi penktą kartą šiame sezone pelnė „hat-trick'ą“, o argentiniečio vedama „Barcelona“ be vargo 4:1 (1:0) nušlavė sau nuo kelio ambicingą „Malagos“ ekipą. Tokiu pačiu rezultatu 4:1 sekmadienį laimėjo ir Madrido „Real“, įveikęs puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstravusią Bilbao „Atletic“.
Lionelis Messi
Lionelis Messi buvo nesustabdomas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

L.Messi išvedė „Barceloną“ į priekį dar pirmajame kėlinyje (33 min.), o po dar dviejų taiklių argentiniečio smūgių 51 ir 82 minutėmis svečiai jau triuškino „Malagą“ – 4:0. Prieš tai dar buvo pasižymėjęs Alexis Sanchezas (48 min.).

„Malagai“ garbės įvartį įmušė Rondonas (85 min.).

Po trijų įvarčių šou L.Messi iki minimumo sumažino atsilikimą nuo Cristiano Ronaldo rezultatyviausių čempionato žaidėjų lenktynėse. Argentiniečio sąskaitoje yra 22 taiklūs smūgiai, o Madrido „Real“ lyderio – 23-ys.

„Real“ užduotis buvo kiek sunkesnė, nes namuose žaidę Jose Mourinho auklėtiniai buvo priversti vytis varžovus, kai jau 13 minutę pasižymėjo F.Llorente.

Visgi Cristiano Ronaldo įmušė du 11 metrų baudinius, po įvartį pridėjo Marcelo ir J.M. Callejonas, o be pašalinto O.D.Marcoso mačą baigusi „Atletic“ vienuolikė kapituliavo.

Taigi po 19-ojo turo Ispanijos futbolo čempionato viršūnėje situacija nepasikeitė – „Real“ (51 tšk.) ir toliau penkiais taškais lenkia „Barceloną“ (46 tšk.).

Švieslentė

„Malaga“ 1 4 „Barcelona“
85' [1 – 4] Rondonas 33' [0 – 1] L. Messi
48' [0 – 2] A. Sanchezas
51' [0 – 3] L. Messi
82' [0 – 4] L. Messi
Madrido „Real“ 4 1 Bilbao „Atletic“
25' [1 – 1] Marcelo
47' [2 – 1] C. Ronaldo (iš 11 m baudinio)
67' [3 – 1] C. Ronaldo (iš 11 m baudinio)
86' [4 – 1] J.M. Callejonas
13' [0 – 1] F. Llorente
67' O.D. Marcosas pašalintas iš aikštės
Pamplonos „Osasuna“ 1 1 „Valencia“
90' [1 – 1] Lolo 84' [0 – 1] R. Soldado
90' iš aikštės pašalintas D.Albelda
„Rayo Vallecano“ 0 1 „Mallorca“
  57' [0 – 1] I.Ramisas