„Liverpool“ futbolininkai trečią kartą iš eilės įveikė „Chelsea“

Sekmadienį vienintelėse Anglijos „Premier“ lygos dvyliktojo turo rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas namuose 1:2 (0:1) nusileido „Liverpool“ vienuolikei.
Rungytnių akimirka
Rungytnių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Maxi Rodriguezas (34 min.), antrajame kėlinyje Danielis Sturidge'as (55 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį įmušė Glenas Johnsonas (87 min.).

Tai buvo trečioji „Liverpool“ prieš „Chelsea“ iš eilės, o dar į domiau tai, kad žaisdama namuose „Chelsea“ svečius iš Liverpulio įveikė vos kartą per pastaruosius penkis mačus.

Po šio susitikimo abi komandos turi po 22 taškus ir kartu su „Tottenham Hotspur“ bei Londono „Arsenal“ futbolininkais dalijasi ketvirtą-septintą vietas.

Dvidešimties ekipų turnyre pirmauja „Manchester City“ (34 tšk.) klubas, lenkiantis čempionės titulą ginančią „Manchester United“ (29 tšk.) bei „Newcastle United“ (25 taškai) vienuolikes.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Wigan Athletic“          12  1 3 8 10:23  6

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – 13 įvarčių – Robinas van Persie (Londono „Arsenal“).