„Liverpool“ galingai pradėjo „Premier“ lygos sezoną – mušė ir iš nuošalės

Rezultatyviausim 2017-18 m. Anglijos „Premier“ lygos žaidėjui Mohamedui Salah prireikė kiek daugiau nei 18-ikos minučių, kad atidarytų savo įvarčių sąskaitą ir naujajame sezone. „Liverpool“ namuose rezultatu 4:0 sutriuškino „West Ham United“ ekipą.
Mahomedas Salah ir „Liverpool“ džiaugiasi įvarčiu
Mahomedas Salah ir „Liverpool“ džiaugiasi įvarčiu / „Scanpix“ nuotr.

M.Salah „uždarė“ klasikinį perdavimą iš krašto, pirmąkart šį sezoną pakeldamas „Anfield“ žiūrovus iš vietos.

„Liverpool“ atkakliai spaudė varžovus, kurie pavojingų progų beveik neturėjo.

Bene realiausias šansas „West Ham“ nukrito kuriozinėje situacijoje, kai kamuolys po Marko Arnautovičiaus kojomis atsidūrė atsimušęs į arbitrą.

Austras proga nepasinaudojo, o „Liverpool“ už klaidas baudė.

„Scanpix“ nuotr./Mahomedas Salah

Baigiantis pirmajam kėliniui užmigusius svečių gynėjus užklupo Sadio Mane. Svečiai jau stovėjo nuleidę rankas, bet Jamesas Milneris fantastiškai ištraukė į užribį riedėjusį kamuolį ir perdavė jį visiškai laisvam likusiam S.Mane.

S.Mane dar kartą pasižymėjo 53-ią minutę, kai šoninio teisėjo nepastebėtas pasiuntė kamuolį iš nuošalės.

Paskutinį vinį įkalė Danielis Sturridge'as, mačo pabaigoje pakeitęs M.Salah. Kampinio metu prie tolimojo virpsto budėjęs D.Sturridge'as 88 min. pasižymėjo jau pirmu kamuolio lietimu.

„Liverpool“ kyla į pirmąją vietą, nes tai didžiausia pergalė pirmajame ture.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Southampton“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Burnley“.