„Liverpool“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas prasidėjo rungtynėmis Svonsyje, kur vietos „Swansea“ 1:2 nusileido „Liverpool“ futbolininkams.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Velso klubas pirmasis išsiveržė į priekį, tačiau persvaros neišsaugojo.

8-ąją minutę gynėjų klaida pasinaudojęs olandas Leroy'us Feras išvedė šeimininkus į priekį, bet antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė Mersisaido ekipai.

54-ąją minutę po baudos smūgio vienas prieš „Swansea“ vartininką atsidūręs Roberto Firmino galva pelnė išlyginamąjį įvartį, o 84-ąją minutę Jamesas Milneris įmušė 11 metrų baudinį ir padovanojo savo ekipai tris taškus.

Po pergalės su 16 taškų Jurgeno Kloppo auklėtiniai pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, o „Swansea“ su 4 užima 17-ąją.