2021 04 10 /21:17

„Liverpool“ pagaliau „pramušė“ namuose, laimėjo ir „Chelsea“

Įprastai „Anfieldo“ stadione varžovus nesvetingai priimantis „Liverpool“ pastaruoju metu „Premier“ lygoje savo tvirtovėje išgyveno tikrą įvarčių sausrą, kuri galiausiai buvo nutraukta šeštadienio popietę. Šeimininkai turėjo panaikinti įvarčio deficitą, tačiau nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui prieš Birmingamo „Aston Villa“ galiausiai triumfavo rezultatu 2:1.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaiga buvo kupina įvykių. Iš pradžių 42 min. Johnas McGinnas surado Olie Watkinsą, kuris sugebėjo nuginkluoti Allisoną ir išvesti svečius iš Birmingemo į priekį – 1:0.

Ketvirtąją pridėtą pirmo kėlinio minutę Roberto Firmino rezultatą išlygino, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo neskaitytas ir Liverpulio įvarčių sausra namuose tęsėsi toliau.

Ją galiausiai nutraukė Mohamedas Salahas, pelnęs išlyginamąjį įvartį 57 min, o rungtynėms artėjant į pabaigą 90+1 min. galingą kirtį į tolimą vartų kampą paleido Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Paskutinį sykį Anglijos „Premier“ lygos mače namuose Jurgeno Kloppo auklėtiniai buvo pasižymėję vasario 7-ąją. Jeigu atmestume 11 metrų baudinius ir standartines situacijas, Liverpulio klubas vietiniame fronte „iš žaidimo“ namuose paskutinį savo įvartį susimedžiojo dar gruodžio 27-ąją.

Po pergalės „Premier“ lygos čempionai su 52 taškais pakilo į ketvirtąją poziciją, tačiau labai neilgam – jau po keleto valandų triuškinamą pergalę pasiekusi Londono „Chelsea“ Liverpulio klubą nustūmė ant penktojo laiptelio.

Mėlynieji svečiuose 4:1 sudorojo Londono „Crystal Palace“ vienuolikę.

Nugalėtojų gretose dublį surinko Christianas Pulišičius (10 ir 78 min.), po įvartį pridėjo Kai Havertzas (8 min.) ir Kurtas Zouma (30 min.).

Svečiams paguodos įvartį pelnė Christianas Benteke (63 min.).