„Liverpool“ palieka Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyrą (video)

Anglijos elitinės futbolo lygos „Liverpool“ klubas nepateko į šalies futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalį, kai trečiadienį trečiojo varžybų etapo (1/32 finalo) pakartotines rungtynes namuose po pratęsimo 1:2 (1:1) pralaimėjo antrojo diviziono „Reading“ komandai.
„Liverpool“ nepavyko įveikti „Reading“
„Liverpool“ nepavyko įveikti „Reading“. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 FC Liverpool

Aikštės šeimininkai pirmavo po Ryano Bertrando (45 min.) įvarčio, tačiau antro kėlinio pabaigoje (90 min.) rezultatą išlygino Gylfis Sigurdssonas, o pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo
Shane'as Longas (100 min.).

Sėkmingai trečią turnyro etapą įveikė antrosios lygos „Newcastle United“ vienuolikė, trečiadienį pakartotiname mače savo aikštėje 3:0 (2:0) sutriuškinusi to paties diviziono „Plymouth Argyle“ komandą.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Danijos rinktinės puolėjas Peteris Lovenkrandsas (10, 40 ir 72 min.). Turnyro šešioliktfinalyje sausio 23 arba 24 dieną „Reading“ namuose žais su elitinės lygos „Burnley“ vienuolike, o „Newcastle United“ – su antrojo diviziono „West Bromwich Albion“ komanda.