„Liverpool“ prarado taškus išvykoje, „Arsenal“ grįžta į pirmąją vietą

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistos dvejos „Premier“ lygos XXIV-ojo turo rungtynės, o po jų paaiškėjo, kad į pirmąją poziciją vėl sugrįžo Londono „Arsenal“ klubas.
Santi Cazorla
Santi Cazorla / „Scanpix“ nuotr.

„The Hawthorns“ tvirtovėje susigrūmė savo žiūrovų palaikoma „West Brom“ ekipa su „Liverpool“. Brendano Rodgerso treniruojamiems Londono futbolininkams nepavyko išsaugoti pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo ir mačas baigėsi taikiai, 1:1.

„Raudonieji“ į priekį išsiveržė 24-ąją minutę. Po Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo puolėjas Danielis Sturridge'as. Daugiau įvarčių per pirmąsias 45 minutes nė į vienus vartus nebuvo įmušta.

Antrajame kėlinyje svečiai „nudžiugino“ žiūrovus. 67-ąją minutę pasižymėjo Victoras Anichebe, kurio įvartis buvo paskutinis, todėl ekipos pasidalino po tašką.

Kiek vėliau Londone vykusiose rungtynėse vietos „Arsenal“ iškovojo užtikrintą pergalę, lengvai 2:0 įveikusi „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „kanonieriams“ nesisekė pramušti varžovų gynybos, tačiau iškart po pertraukos pasižymėjo Alexas-Oxlade'as Chamberlainas.

Kiek vėliau, 73-ąją minutę, po puikaus derinio, kurį pradėjo Tomašas Rosicky ir Olivieris Giroud, A.O.Chamberlainas prasiveržė pro visą varžovų gynybą ir užtvirtino šeimininkų pergalę.

Šie trys taškai leido Arsene'o Wengero treniruojamam „Arsenal“ sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Ar jie ten liks ir po paskutiniųjų turo rungtynių, paaiškės pirmadienį vakare, kuomet Londono „Chelsea“ keliaus į „Etihad“ stadioną, kur išbandys jėgas su „Manchester City“ futbolininkais.